ban
Istniejemy od 1996 roku

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "POZYTON" Jerzy Wysocki powstało w 1996 roku z myślą o kompleksowej obsłudze nieruchomości. W pierwszej fazie firma zajmowała się kompleksowym przygotowaniem inwestycji tj. usługami geodezyjnymi, geologicznymi, projektowaniem, prowadzeniem nadzorów autorskiego i inwestorskiego, kosztorysowania. Od roku 1990 jako jedna z pierwszych firm w byłym województwie suwalskim rozpoczęła szacowanie nieruchomości, a od roku 1993 poszerzyła działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Reprezentując interesy naszych klientów współpracujemy z niezależnymi specjalistami wielu dziedzin rynku nieruchomości.
Rozwój rynku nieruchomości narzuca nam konieczność ciągłego śledzenia nowych uregulowań prawnych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Przedsiębiorstwo reprezentuje interesy klienta na zewnątrz, oszczędzając jego cenny czas, załatwia powierzone zamówienia w sposób profesjonalny tj. od zakupu nieruchomości, poprzez wycenę nieruchomości, opracowanie biznes-planu, obsługę geodezyjną i geologiczną, projektowanie, uzgadnianie dokumentacji, sprzedaż i adaptację projektów typowych, kosztorysowanie - do nadzoru, rozliczenia i odbioru końcowego budowy.
Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, zadowolenie naszych klientów dają nam prawo uważać się za firmę rzetelną i profesjonalną.